Мрия Запорожье

В Запорожской области капитан полиции врезал политику (ВИДЕО)

Депутат запорожского городского совета Михаил Прасол опубликовал на своей странице в Фейсбук видео, на котором видно, как сотрудник полиции наносит удар в лицо лидеру мелитопольского «Укропа» Даниилу Елину в тот момент, как последний просит представиться полицейского.

Как пишет Прасол конфликт возник возле одной квартиры № 4 дома по ул. Шмидта, 12, где ранее СМИ фиксировалась раздача денег избирателям за действующего президента, то есть подкуп избирателей.

У Мелітополі капітан поліції напав на голову місцевого УКРОПу Данііла Єніна після викриття укропівцем підвозу агітпродукції Порошенка у квартиру сестри мераЯк відзначає Данііл Єнін, в понеділок, 15 квітня, у Мелітополі біля будинку по вулиці Шмідта, 12 зафіксували автомобіль марки Мерседес, що під`їхав до жилої квартири. 4 невідомих почали вигружати з нього агітпродукцію Петра Порошенка. До них підійшов укропівець, що фіксував все на камери, попросив надати документи, накладні або якісь маршрутні листи. Та люди закрили двері та авто. Натомість поліцейський напав на Данііла: розбив телефон укропівця та наніс йому легкі тілесні ушкодження, які пізніше констатувала судмедекспертиза. «Поліціянт розбив телефона і мою віру у те, що нова поліція має шанс. Вчора на собі перевірив правий хук від капітана Мелітопольскої поліції. За те, що намагався викрити провладних злочинців, які безсоромно намагаються купувати голоси виборців і тиражують підпільні агітки за гаранта цього беззаконня», — заявив укропівець Данііл Єнін.Варто нагадати, як писали місцеві ЗМІ, у квартирі сестри мелітопольського мера регулярно роздавали гроші виборцям. Зокрема, як голова Мелітопольського УКРОПу, так і журналісти відзначили, — у цьому будинку по Шмідта у квартирі пані Ірини №4 останні кілька місяців постійно роздають гроші людям за голосування за чинного президента.

Опубліковано Михаилом Прасолом Вівторок, 16 квітня 2019 р.

Источник: Акцент