Мрия Запорожье

На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)

13 травня працівники Управління карного розшуку спільно з працівниками кримінальної поліції Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, під час проведення оперативно-розшукових заходів, безпосередньо після скоєння злочину затримали двох осіб, які скоювали крадіжки з приватних помешкань громадян на території Запорізької області.

Зловмисники у будинку по вулиці 30 років Перемоги в місті Мелітополь, із використанням спеціальних засобів, шляхом підбору ключа вхідного замка, проникли до квартири та викрали майно.

Під час затримання було вилучено викрадене, знаряддя злочину та інші речові докази.

На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)Обох мешканців Мелітополя 1983 та 1998 років народження затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

Проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення їх причетності до скоєння аналогічних злочинів на території Запоріжжя та області.

На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО) На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО) На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО) На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО) На Запоріжжі затримали двох злодіїв (ФОТО)