Мрия Запорожье

У Запоріжжі стартує проект «Я говорю українською!»

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва та безкоштовні курси української мови запрошують на цикл зустрічей «Я говорю українською!».

Цього дня запоріжці зможуть поспілкуватись з Олександром Білоусенком – відомою в Україні особою, народним депутатом України першого скликання, депутатом Запорізької облради семи скликань (1981-2002 роки), заступником та першим заступником голови Запорізького облвиконкому (1981-1992 роки).

Громадськість області добре знає про активну діяльність Олександра Білоусенка в мовному питанні, у сфері захисту української мови, боротьбі проти спроб реалізувати на практиці антиукраїнський мовний закон Ківалова-Колесніченка. Ця діяльність одержала відображення в багатьох статтях і виступах Олександра Федоровича останніх років, які нині зібрані у книжці «З Україною в серці». Завдяки активній діяльності групи ентузіастів, очолюваних Білоусенком, розроблена Запорізька обласна і Запорізька міська програми функціонування і розвитку української мови. В 2016 р. ці програми, розраховані на п’ять років, були прийняті Запорізькою обласною і Запорізькою міською радами.

На зустрічі 31 березня всі присутні матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з Олександром Білоусенком та поставити запитання.

Перша зустріч розмовного клубу відбудеться у п’ятницю, 31 березня, о 17:30 у  Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Вхід вільний.