Зросла кількість загиблих в наслідок ракетного удару по запорізькому будинку

Розбір завалів цих двох будинків триває

Опубликовано 13.10.2022 | 20:43

Кількість загиблих в наслідок ракетного удару по дев’ятиповерхівці в Осипенківському мікрорайоні міста та по приватному сектору 9 жовтня зросла до 17 осіб (станом на 14:00 годину). Про це повідомляють у Нацполіції. Постраждало — 77 людей. За останню добу з-під завалів зруйнованого панельного будинку деблокували тіла одного загиблого. Відтак, загальна кількість загиблих у результаті ворожої атаки по багатоповерхівці, збільшилася і становить 12 осіб, зазначають у ДСНС.
Предыдущий
1 из 9
Следующий

Тривають аварійно-рятувальні роботи. Рятувальники та працівники комунальних служб продовжують ліквідовувати наслідки ракетної атаки, прибирати зруйновані будівельні матеріали. Крім того, для запобігання подальшому руйнуванню будинку проводиться укріплення конструкцій. Встановлюються підпорки з використанням лісу-кругляку.

Наразі також триває розбір завалів п’ятиповерхового будинку у Вознесенівському районі, в який о 1:46 ночі влучила одна з ворожих ракет. Наразі кількість загиблих не змінилась — 8 людей вбили рашисти, стільки ж поранено.

Нагадаємо, аварійно-пошукові роботи у дев’ятиповерхівці, які раніше були призупинені через ризик завалу будинку, відновлено. Попередньо, безвісти зниклими у цьому будинку вважаються ще 5 людей.
Предыдущий
1 из 9
Следующий

Останні новини
Схожі новини