«Зрадників так просто не відпускають»: мер Мелітополя прокоментував втечу псевдогубернатора до Криму

Це не перший випадок, коли гауляйтер публікує пост, а згодом його видаляє

Опубликовано 31.08.2022 | 10:31

балицький

Псевдогубернатор євген балицький увечері 30 серпня опублікував у своєму телеграм-каналі, що він «через сімейні обставини» виїхав до анексованого півострова й звідти буде працювати. Мовляв, Запорізька область проходить важкий шлях, але він дистанційно буде займатися підготовкою до «референдуму», та пообіцяв, що всі соцвиплати будуть виплачуватися своєчасно. Місцеві ЗМІ припускають, що відеозвернення колаборант записував уже з особняка свого сина в АР Крим. Ймовірно балицький злякався за своє життя, адже сили спротиву оголосили полювання на нього. Тим паче за тиждень в області партизани ліквідували трьох гауляйтерів: іван сушко (пгт Михайлівка), андрій рижков (пгт Михайлівка) й олександр колесніков (Бердянськ).
Однак втечу балицького прихильники «руцького міра» не зацінили й почали писати гнівні коментарі під постом. Тож балицький швиденько видалив повідомлення, як він неодноразово робив.

Відзначимо, в червні, коли в Херсонські області партизани ліквідували гауляйтера, балицький звертався до окупаційної адміністрації з росії з проханням про переведення т.зв. ВГА в АР Крим через побоювання за своє життя.
 
Як повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, кремлівські перебіжчики вже зрозуміли, що наші сили спротиву не дадуть спокою жодному колаборанту.
«Проте далеко і тим паче всім втекти теж не вдасться. Їх обов’язково дістануть або наші, або російські спецслужби, адже зрадників так просто не відпускають. Все, що залишається тим, хто став на сторону ворога — прийти з повинною і просити захисту в України», — каже Федоров.
Нагадаємо, у найкмітливіших поплічників балицького наразі інша гонка. Буквально відчувши, що запахло смаженими колаборантами, вони наввипередки спішать зв’язатись з українськими спецслужбами й покаятись за неправильний вибір.
Відзначимо, вночі 29 серпня рашисти повністю евакуювали військовий шпиталь, який знаходився поблизу медичного містечка у Мелітополі, — зазначив Федоров. А кілька тижнів тому, загарбники почали через анексований Крим вивозити свої родини.
 

Останні новини
Схожі новини