Життя повністю залежить від дій окупантів: що відбувається в окупованому Енергодарі

Російські окупанти залякали мирних мешканців

Опубликовано 13.05.2022 | 08:56

З 3 березня Енергодар знаходиться під окупацією російських військ. Російські загарбники порушуючи всі правила війни захопили також й Запорізьку АЕС. Люди там працюють за межами можливого, під постійним тиском й автоматами загарбників. Сьогодні, значна кількість містян – працівники Запорізької АЕС. І вони вимушені працювати під шаленим тиском.
Спочатку люди активно виходили на проукраїнські мирні мітинги. Та рашисти почали застосовувати свій звичний метод — силові розгони.
Наразі, за інформацією військової адміністрації, протестувати й влаштовувати акції на підтримку України енергодарці вже бояться. Росіяни всіх залякали під час попередніх мітингів. Крім того, російські військові постійно ходять вулицями міста озброєні, чіпляються до чоловіків, обшукують їх, а декого — вивозять. Напередодні 9 травня, у пішоходів забирали документи.
В окупованому Енергодарі люди жаліються, що їхнє життя повністю залежить від дій окупантів. В місті майже закінчилися медикаменти, а гуманітарна допомога доїжджає не завжди.

Останні новини
Схожі новини