Запорізькому колаборанту загрожує довічне ув’язнення: справу скерували до суду

За санкціями статей йому загрожує довічне ув’язнення

Опубликовано 27.09.2022 | 17:28

«Члену главного совета военно-гражданской администрации Запорожской области» володимиру рогову інкримінують державну зраду (ч.2 ст.111) і пособництво державі-агресору (ч.1 ст.111-2) ККУ. Обвинувальний акт скеровано до суду. За санкціями статей йому загрожує довічне ув’язнення.
Як повідомили в Запорізькій обласній прокуратурі, фігурант не тільки добровільно співпрацює з загарбниками, але й на виконання завдання російських спецслужб підшукував людей та схиляв їх до співпраці з окупантами. Ці громадяни за його дорученням збирали інформацію про розташування блокпостів, дислокацію підрозділів ЗСУ, видів та кількості військової техніки та її переміщення на території Запоріжжя та області. Потім розвіддані через представленого обвинуваченим куратора передавалась ворогу.
Також з ідеологічних міркувань громадянин анонсував у відкритому Телеграм-каналі збір коштів на придбання безпілотних літальних апаратів для використання у бойових діях проти українських захисників. Зібрані суми передавав представникам військових формувань країни-агресора.
Зрадник й колаборант рогов з 2013 року веде активну антиукраїнську діяльність. Був учасником антимайдану. Потім втік до росії. Зрадника можна було побачити в російських пропагандистських програмах де він розказував вигадки про «укрнацистів» й інші нісенітниці, в тому числі фейк про те, що у Запоріжжі дітей привчають вбивати снігурів, бо вони схожі на російський триколор. З початком повномасштабного вторгнення рогов постійно пише фейки про Запоріжжя. То виявляли у Запоріжжі «вогневі позиції» у навчальних закладах, парках й лікарнях. Знаходять склад озброєння та боєприпасів у будівлі Палацу дитячої творчості, а по периметру — снайперські точки. Згодом бурхлива фантазія рогова дібралася й до запорізької гімназії, мовляв, там зосереджені підрозділи ЗСУ та націоналістичні формування, обладнано вогневі позиції та склади боєприпасів. То, він вигадує про виселення людей з квартир й заселення в них «бойовиків Зеленського». Нещодавній «прильот» по Запоріжжю, в наслідок якого загинула людина, він назвав «знищенням військових об’єктів».

Останні новини
Схожі новини