Запорізький колаборант, якому партизани приготували місце на кладовище, отримав паспорт рф ще в грудні

гауляйтер й досі є депутатом облради

Опубликовано 14.10.2022 | 17:05

Гауляйтер єбалицький, якому партизани не тільки подарували поховальний вінок, але й приготували місце на кладовище й назвали дату поховання, отримав російський паспорт. І це могло б не дивувати, якби не одне але — документ він отримав 7 грудні 2021 року, тобто за три місяці до повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Ксерокопію російського паспорта мелітопольського зрадника опублікувало видання «РІА-Мелітополь». Документ УМВС росії видало документ гауляйтеру у Севастополі, де мешкає його родина й веде бізнес.
«За цим документом він вільно пересувався до Севастополя та Москви, проходив спецпідготовку до так званої спецоперації, отримуючи від спецслужб, інструктаж за своїми функціональними обов’язками в анексії території України», — пишне видання.

Нагадаємо, що у 2020 році балицький був обраний депутатом Запорізької облради від «Опозиційного блоку». Є членом постійної комісії з питань бюджету. У травні його позбавили права слова й участі у засіданнях.

Останні новини
Схожі новини
where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra