Запоріжці вийшли на акцію підтримки військовополонених (ФОТО)

Учасники звернулись до міжнародної спільноти сприяти негайному поверненню полонених за 8 років війни

Опубликовано 04.08.2022 | 11:20

Фото: Денис Дєєв

Сотні людей вийшли на майдані Героїв на підтримку полонених Героїв «Азовсталі». Таким чином люди намагаються привернути увагу світових та українських ЗМІ. Учасники звернулись до міжнародної спільноти сприяти негайному поверненню полонених військових, волонтерів, медиків й цивільних на підконтрольну Україні територію, або проведення процедури екстракції в третю країну. Мова йде про всіх військовополонених за 8 років війни.
На заході були присутні й рідні полонених бійців полку «АЗОВ», вони зазначили що після теракту 29 липня в Оленівці вони й досі не знають хто живий, а хто загинув.Своєю чергою організатори вимагають, що організації ООН й Червоного Хреста виконували свої зобов’язання. Й додають, що на сьогодні неможливо перевірити достовірність інформації про загиблих й поранених, яку ширять росЗМІ.
Фото: Денис ДєєвМарія, дівчина полоненого каже, що по конвенціях є норма, яка дозволяє дзвонити двічі на тиждень, але їй ніхто жодного разу не дзвонив. Останній раз дівчина спілкувалась з коханим напередодні виходу з «Азовсталі», повідомляє 061.
Фото: Денис Дєєв«Червоний Хрест теж зі мною не зв’язувався… Ми чекаємо. Проінформувала лише частина, що вийшов з «Азовсталі». Знаю лише дату, і що в Оленівці», — каже вона.
 
Фото: Денис Дєєв«Світові новини потихеньку забувають про наших рідних. 29 липня усі родини захисників Азовсталі прокинулися і їхній день став ще чорнішим. В цей день нахабно вбили наших рідних. Ми навіть досі не знаємо, хто вижив, хто поранений, а хто загинув. Ми вимагаємо засудити бездіяльність міжнародних організацій, які є гарантами Женевських конвенцій — це ООН і Міжнародний Комітет Червоного Хреста. Ми вимагаємо повернення усіх оборонців Маріуполя і всіх військовополонених за 8 років війни», — говорить кохана одного з бійців полку «Азов».
Фото: Денис ДєєвФото: Денис ДєєвФото: Денис ДєєвФото: Денис ДєєвФото: Денис ДєєвФото: Денис ДєєвФото: Денис Дєєв 

Останні новини
Схожі новини