Замість ЗНО: коли запорізькі випускники будуть проходити національний мультипредметний тест

Цього року всі абітурієнти для подальшого вступу у вузи, мають скласти мультипредметний тест замість традиційного ЗНО

Опубликовано 16.05.2022 | 22:36

Раніше ми писали, що цього року всі абітурієнти для подальшого вступу у вузи, мають скласти мультипредметний тест замість традиційного ЗНО. Головною умовою для цього є безпосереднє перебування людини у точці проведення тестування на підконтрольній Україні території.
Цей тест проводитиметься у комп’ютерному форматі. До складу тесту входитимуть завдання з історії України, української мови, математики.
Коли проходитиме національний мультипредметний тест, розповіли в прес-службі Запорізької міської ради.
Тестування проходитиме в три сесії:
основна: 18 липня – 10 серпня;
додаткова: 16–20 серпня;
спеціальна: 12–16 вересня.
Якщо протягом основного періоду реєстрації ви змогли створити реєстраційну картку учасника ЗНО, то ви є потенційним учасником національного мультипредметного тесту.
У цьому випадку для того, щоб взяти участь в НМТ вам потрібно:
з 20 травня до 7 червня на своїй Інформаційній сторінці обов’язково підтвердити бажання проходити тест;
обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту у якому (або поблизу з яким) перебуватимете у період проведення тесту;
з 21 червня до 7 липня обов’язково уточнити місце свого перебування під час проведення тесту.
Випускники, які у визначений період не підтвердять свою участь у тестуванні, не зможуть взяти у ньому участь.
Зверніть увагу:
якщо ви не мали можливості вчасно зареєструватися для участі в НМТ, то зможете це ще зробити з 10 до 20 червня. Потім ви повинні будете 8-12 липня на своїй Інформаційній сторінці підтвердити бажання проходити тест для участі у додатковій сесії тестування.
якщо ви не матимете можливості під час основної сесії прибути до тимчасових екзаменаційних центрів, то зможете пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесії. Для цього необхідно подати заявку — 1-10 серпня для участі в додатковій сесії, 1-7 вересня – для участі у спеціальній сесії.
до 12 липня для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тесту.
учасники інших сесій НМТ зможуть дізнатися про дату, час і місце проведення тестування відповідно до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).
інформація про результати основної сесії тестування буде розміщена на Інформаційних сторінках учасників до 12 серпня, додаткової сесії – до 21 серпня, спеціальної – до 19 вересня.

Останні новини
Схожі новини