Захисники на запорізькому напрямку почали отримувати зброю, яку бояться орки  

Військовий рф сам насміхається з фрази «величі» росії, бо навіть прості квадрокоптери окупанти просять у спонсорів

Опубликовано 18.05.2022 | 15:42

тематичне фото

Частина допомоги, яка надана Україні в рамках ленд-лізу, вже прийшла в область, а отже наші артилеристи мають можливість потренуватися у використанні новітнього озброєння. Крім того, наші військові пройшли навчання з застосування американського кулемета M240.
Своєю чергою російські окупанти у телефонних розмовах з жахом очікують нові постачання іноземної зброї ЗСУ. Відповідну телефону розмову перехопило СБУ. Військовий рф, який нині на території Запорізької області у телефонній розмові говорить з заздрістю, що в української військових є «Байрактари».
«Нам бы беспилотники еб*чие, как у них «Байрактар». Была б тема вообще ох*енная. Птички полетали, координаты просветили, те как уе*али нас», – скаржиться своєму другові контрактник, який воює на Запоріжжі.
Він сам насміхається з фрази «величі» росії, бо навіть прості квадрокоптери окупанти просять у спонсорів: «россия – дикая держава, бл*дь. Сами замутили ту спецоперацию… россия е*учая, фермера нам собирают деньги, чтобы купить квадрики».
Тож загарбники з жахом слідкують за новинами про нові поставки іноземної зброї на потреби ЗСУ: «Пацаны там в новостях читали: поляки Украине поставили то ли 2000, то ли 200 единиц танков. Ну, счас они будут снабжать. Это вообще будет, это жо*а…»

Напевно, окупанти ще не читали новин про нові гармати й ленд-ліз. Тож попереду у них багато відкриттів. Не тільки в новинах, але і на полі бою!

Останні новини
Схожі новини