Загарбники звинуватили мелітопольську церкву у розпусті й зберіганні зброї

На саратовському каналі новин показали відео, зняте Миколою Панковим про «бісівські» організації в Україні

Опубликовано 26.11.2022 | 11:52

Після того, як загарбники окупували Мелітополь вони «віджали» у парафіян приміщенні протестантської церкви «Нове покоління» в якому зроблений сучасний ремонт. А оскільки орки нічого самі не роблять, а тільки все відбирають, то захопили й це приміщення для власних потреб.
Днями приміщення протестантської церкви відвідав якийсь депутат держдуми Панко й відзняв зали. Згодом його на саратовському каналі новин показали це з заголовком: «Про «бісівські» організації в Україні. За словами московита, раніше в приміщенні були «біснуваті», бо у церкви немає, а ні хрестів, а ні куполів. А з їх приходом тут з’явився банер з триколором.
Панков показав просторі зали та сцену, де раніше збиралися сотні людей. Звичайно, за методичкою, росіянський депутат почав говорити нісенітниці, про підрив традиційних цінностей. Мовляв, церква була  побудована «на гроші Сороса» для того, «щоб підірвати традиційні цінності». Як доказу він показав дитячі кімнати, в яких на стінах різнокольорові біблейські малюнки, а на вікнах висять яскраві фіранки — кольору веселки. За словами московита, тут дітей розбещували й, мабуть, вербували до лав ЛГБТ. Те що в прапорі ЛГБТ 6 кольорів, а в веселці — 7, його не бентежить. Бо на росії все що різнокольорове — то все ЛГБТ. 
Депутат розповів, що церкві люди розважалися та «харчувалися», а також несли до церкви по 5 тисяч доларів щотижня. Тільки от грошей не знайшли орки. Зате на горищі виявили цілу схованку НАТОвської зброї.
Та найбільше налякали росдепутата великі риби в акваріумі, яких він назвав піраньями.
«Вот они пираньи. «Америковские» пирани вот как на нас смотрят. Сожрать хотят. Просто свиноты америковские», — каже у видео Панко.

Джерело

Останні новини
Схожі новини