За тиждень з окупованих територій на Запоріжжі виїхали понад 4 тисячі чоловік (ФОТО)

Детальніше дані про кількість евакуйованих ілюструє інфографіка

Опубликовано 10.06.2022 | 23:10

Як ми раніше писали, на минулому тижні на тимчасово окуповані території Запорізької області ввели нові правила в’їзду. Відтепер всіх цивільних осіб, легкові автомобілі та вантажі пропускатимуть у складі гуманітарних колон.
Повідомляється, що за цей час до Запоріжжя евакуювались більше 8 тисяч людей, з них 1718 – діти.
Всього за останні дні значно виросла кількість людей, які виїжджають з тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей. Найбільше евакуйованих фіксується у Пологівському та Василівському районах. Детальніше ілюструє інфографіка:

Предыдущий
1 из 2
Следующий

Повідомимо також, що наразі гуманітарні колони формуються кожного дня з 9 ранку до 16 години в районі авторинку у Запоріжжі на Оріхівському шосе, 36.
Для проїзду в напрямку з тимчасово окупованих територій до міст, які підконтрольні Україні, потрібно мати в наявності документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. У разі його відсутності, людину можуть затримати та доставити до поліції.
Для проїзду в напрямку окупованих населених пунктів людина повинна на блокпосту назвати причину необхідності проїзду, а також надати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, реєстрацію місця проживання або наявність права власності на житло чи земельну ділянку на непідконтрольній території.
Крім цього, перед тим як вирушити, попередньо потрібно зареєструватися. Деталі можна знайти ТУТ.
Джерело: РІА Мелітополь

Останні новини
Схожі новини