З окупованого міста на Запоріжжі військові рф поспішають вивезти зерно до наступу ЗСУ

Вивозять украдене зерно загарбники через Бердянський морський порт

Опубликовано 21.06.2022 | 18:02

Рашисти продовжують вивозити крадене зерно з тимчасово окупованого Мелітополя. Вони бояться наступу ЗСУ, саме тому вирішили скоріше вивезти зерно до Бердянського порту, а вже звідти – баржами до Криму.
Як повідомляє видання «РІА Мелітополь», після того, як окупанти захопили українське узбережжя Азовського моря, вони об’явили Бердянський порт «внутрішнім». Зокрема, про це заявляв коллаборант Володимир Рогов.
За його словами, аграрії Запорізької області почали завозити зерно до Бердянського морпорту, щоб відновити відвантаження морем.
Загарбники планують украденим у Мелітопольському районі зерном закрити, в першу чергу, потреби россії, а також поставляти його до країн Близького Сходу, Туреччини, Африки тощо.
Наразі дорога на Крим перевантажена. Щодня в цьому напрямку рухаються автоколони та залізничні вагони з зерном. Однак сухопутних коридорів окупантам мало, тому й вирішили відновити морське сполучення.
Нагадаємо, раніше ми писали, що військові рф ще місяць тому почали красти зерно в Мелітополі. Крім того, вони почали вивозити зерно з мелітопольського елеватора в напрямку Криму залізничними вагонами, деталі — ТУТ.

Останні новини
Схожі новини