З окупованого міста на Запоріжжі рашисти вивозять дітей до Криму — попереду тула та волгоград

Вже стало відомо, хто поїхав до анексованого Криму

Опубликовано 17.07.2022 | 17:02

Як ми вже повідомляли, в тимчасово окупованому Мелітополі рашисти вирішили відправляти місцевих дітей до «Артеку». Перших 50 дітей вже відвезли до Криму, про це передає «РІА Мелітополь».
Так, місцевий гауляйтер галина данильченко заявила, що мелітопольські діти повинні цього року поїхати на відпочинок до анексованого Криму. Також вона додала, що влада Криму вже виділила 50 путівок для них для дітей поліцейських, які перейшли на бік рф.
Сьогодні перші 50 мелітопольських дітей відправились до «Артеку». Возити дітей до Криму окупанти планують й надалі, ймовірно, вирішивши, що до їхнього приходу українські діти ніколи не бачили моря.
При цьому, нещодавно, в червні, в дитячому таборі «Артек» був зафіксований спалах коронавірусу. Всіх дітей, а також декількох співробітників, які були заражені, госпіталізували. Однак кримська влада заспокоює, що табір продовжує працювати у звичайному режимі.
Також днями колаборантка Олена Шапурова відзвітувалась про те, що 30 студентів поїхали на екскурсії до Севастополю. Згодом окупанти хочуть відправляти їх на оздоровлення до краснодарського краю, волгограду та тули.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Запоріжжі загарбники погрожують відбирати дітей й відправляти їх до російских інтернатів. Детальніше — за посиланням

Останні новини
Схожі новини