З акваторії моря у Бердянську рашисти запускають ракети

Ще в липні поблизу Бердянська помічені малі ракетні кораблі Новоросійського дивізіону ЧФ

Опубликовано 04.09.2022 | 20:59

Увечері 4 серпня, на айже усі окуповані території від Херсону до Бердянська залишились, без світла. Як повідомляють у міськраді Бердянська, через відсутність світла в курортному місті немає й води.
«Водночас мешканці приморських мікрорайонів фіксують звуки відльотів ракет з акваторії Азовського моря», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, ворог запускає ракети саме з акваторії Бердянської затоки. Така можливість в окупантів дійсно є, бо ще в липні поблизу Бердянська помічені малі ракетні кораблі Новоросійського дивізіону ЧФ. Вони мають на озброєнні пускові установки на 8 ракет «Калібр». Це дозволяє завдавати ударів крилатими ракетами на відстань до 2500 км.
Стосовно електроенергії, то обслуговування електромереж на тимчасово окупованих територіях здійснюється фейковим енергетичним підприємством «Таврія-Енерго», яке захопило всі потужності та об’єкти Запоріжжяобленерго. Це підприємство не має нічого спільного з енергетичними мережами, тому мешканці окупованих міст вже частіше спостерігають повне та неконтрольоване відключення систем електромереж. Напередодні опалювального сезону в місті, де відсутнє газопостачання — це прирівнюється до гуманітарної катастрофи.

Останні новини
Схожі новини