Взимку у Запоріжжі можуть відключити гарячу воду чи зменшити температури у квартирах

Ліміти постачання природного газу для Запоріжжя буде на 10% менше від торішніх

Опубликовано 02.07.2022 | 18:59

Close-up Of Heating Radiator With Model House And Knitted Scarf In Front Of Blue Wall

У запорізькій міськраді продовжують обговорювати всі ризики майбутнього опалювального сезону. Як днями повідомив секретар міськради Анатолій Куртєв, під час наради опрацювали декілька варіантів проведення опалювального сезону в умовах можливого зменшення лімітів та обсягів постачання природного газу, яке може виникнути через повномасштабну війну.
Відомо, що ліміти постачання природного газу для Запоріжжя буде на 10% менше від торішніх. Через воєнний стан є загроза зменшення фактичних обсягів постачання природного газу. Якщо тепловики перевищать ліміт — за понаднормове платитимуть за ринковими цінами, які у рази більше. Витрати повинен буде компенсувати бюджет міста, який наразі у значному дефіциті.
На нараді розглянули можливі варіанти скорочення споживання природного газу під час опалювального сезону. Серед них – відключення гарячої води чи зменшення температури у квартирах.
— Це лише попереднє обговорення варіантів реагування на скорочення постачання природного газу. Це не означає, що ситуація у цій сфері дійсно стане по-справжньому критичною і що ці варіанти будуть реалізовані. Але потрібно розуміти, що повномасштабна війна диктує нам нові жорсткі умови та що ми завжди повинні бути на крок попереду, — йдеться у повідомленні Куртєва.
Нагадаємо, з 1 травня й майже до кінця літа Концерн «МТМ» вимкнув у місті гарячу воду.

Останні новини
Схожі новини