Втрата: в боях загинули три захисники із Запорізької області (ФОТО)

Вічна пам’ять героям!

Опубликовано 29.08.2022 | 14:47

У боях загинув 45-річний Олександр, мешканець Павлівської громади. Чоловік народився у селі Нововасилівка. По закінченню школи служив у лавах ЗСУ, прикордонником. 2014 року добровольцем пішов захищати країну на Сході. По поверненню до Нововасилівки, працював на підприємстві НВП «Сортостанція». Та після повномасштабного вторгнення в Україну став до лав добровольців, кажуть у павлівській громаді. 
Без чоловіка залишилась дружина загиблого Наталія, а їх син Іван без батька.  
У пресслужбі «Запорізького заводу феросплавів» повідомили про загибель двох співробітників заводу. 36-річного Євгена Мазирка 28 березня призвали до лав ЗСУ. Чоловік загинув під час виконання бойового завдання 13 серпня.
На підприємстві повідомляють, що чоловік почав працювати у них у 2010 році. Спочатку у цеху №1 шихтувальником, потім газовиком. У 2021 році перейшов працювати в цех №4 газовиком.
Без чоловіка та батька залишилися дружина та маленька дочка.

50-річний Юрій Закряченко поповнив лави ЗСУ 19 квітня. На «Запорізькому заводу феросплавів» чоловік працював у цеху №3 з 1999 року за професіями плавильника та горнового. Неодноразово нагороджувався адміністрацією заводу, має почесне звання «Найкращий працівник заводу».
20 серпня, у боях біля Бахмута, Юрій Закряченко загинув. Без чоловіка та батька залишилися дружина Ірина та дочка Юлія – співробітниці заводу феросплавів.

 

Останні новини
Схожі новини