Вони попереджали: на Запоріжжі партизани підірвали авто ще одного колаборанта — зрадник не вижив (ФОТО)

Ще один колаборант отримав квиток на концерт кобзона

Опубликовано 26.08.2022 | 19:14

У Бердянську підірвали авто колаборанта олександра колеснікова, заступника ДАЇ окупаційної «поліції». Це трапилось близько 15:30 години, 26 липня, на провулку Матросова (біля ДОЦ «Дзержинець») в машині із синіми номерами. З лікарні зрадник відправився на концерт кобзона, слідом за своїм поплічником іваном сушко.  
Пропагандисти й колаборанти у своїх тг-каналах пишуть, що вибуховий пристрій був начинений металевими елементами та закріплений на дереві біля паркану оздоровчого центру. Від вибуху вилетіли вікна, але авто не загорілося.
Окупанти стверджують, що колесніков «случайно оказался на месте». Втім, бердянці знают, що зрадник мешкав саме у провулку Матросова на Слобідці, повідомляє телеграм-канал «Бердянськ новини».
Водночас «Бердянська партизанська армія», передала вітання зрадникам.  
«Ми попереджали. Незрозуміла низка нещасних випадків у Бердянську частішає. Дотримуйтесь запобіжних заходів при курінні в непередбачених місцях!», — йшлось у повідомленні.
 
Відзначимо кілька днів тому БПА записала звернення в якому обіцяли «допомогти» зрадникам з організацією псевдореферендуму. Й наполягли на, тому що український Бердянськ буде вільним від рашистів. Бердянськ буде вільним! Слава Україні

Нагадаємо, зранку 24 серпня вибухнуло авто 40-річного зрадника івана сушко, якого загарбники призначили в.о. голови пгт Михайлівка. Під сидіння авто був підкладений вибуховий пристрій. Гауляйтер помер не на місці пригоди, а у лікарні. Згодом в мережі опублікували відео моменту підрива.

Останні новини
Схожі новини