Визнали, що небезпечно: до окупованого міста на Запоріжжі вирішили не запускаюти потяги із анексованого Криму

Регулярне сполучення планували запускати вже з 1 липня

Опубликовано 01.07.2022 | 21:04

Ілюстративне фото

Як ми повідомляли раніше, з 1 липня окупанти планували відкрити регулярне автобусне та залізничне сполучення між анексованим Кримом та тимчасово окупованими містами Запорізької та Херсонської областей. В мережі також був опублікований розклад руху.
Однак пізно ввечері 30 червня стало відомо, що поїздки до Криму з Мелітополя пасажирськими потягами скасували. Окупанти пояснюють це тим, що нібито роботи із забезпечення безпеки на залізничній лінії Джанкой – Мелітополь ще не завершені.
Старт руху залізничного транспорту перенесли, а от на який час, невідомо. Крім того, вартість квитків на потяг, які були придбані завчасно, окупанти обіцяли за можливості компенсувати. А самі квитки просять зберегти.
За даними місцевого видання, відміна руху залізничного транспорту відбулась одразу після того, коли міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив, шо рухатись потягом у напрямку Криму небезпечно.
Так, зараз окупанти регулярно везуть залізничним шляхом через станцію Мелітополь вагони з боєприпасами. Тому для того, щоб прикритися людьми, як живим щитом, водночас з рухом вантажного транспорту, загарбники вдаються до запуску вагонів для цивільного населення.

Останні новини
Схожі новини