Виселили мешканців цілого села: на Запоріжжі орки будуть укріплення, а техніку ставлять у городах

Рашисти заселяють цілі села.

Опубликовано 07.11.2022 | 13:13

З Мелітополя й Мелітопольського району російські загарбники намагаються створити одну велику військову базу. На сьогодні, більшість мешканців Мелітополя, орієнтовно 50-60% виїхало з окупації. Але там й досі залишаються до 60 тисяч мирних мешканців.
Водночас до міста масово приїздять росіяни, чеченці, осетини тощо. До кожного села по 200-300 людей заїжджають й просто заселяються у хати. Облаштовуються на зимівлю й будують оборонні укріплення.
Як розповів в етері телемарафону мер Мелітополя Іван Федоров, вчора стало відомо, що орки виселили всіх  мешканців села Полянівка.
«Рашисти заселяють цілі наші села. Вчора вони повністю відселили село Полянівка, Якимівського району, й намагаються там зараз повністю облаштуватися. Тому люди на тимчасово окупованих територіях Запорізької області точно є, але більшість це не місцеві мешканці», — зазначив Федоров.
До Полянівки через сусідню Якимівку орки завезли бетонні плити, зняті з водного каналу. Й перетворюють навколишню територію на форпост.
Окупанти захопили й інші села Мелітопольського району: заселились в порожні будинки й розставили військову техніку поруч з мирними жителями — у городах і дворах.

Останні новини
Схожі новини