Виправдовував напад росії: СБУ опублікувала доказ співпраці керівництва «Мотор Січі» з росіянами (ВІДЕО)

Навіть після повномасштабного вторгнення агресора посадовець, який раніше неодноразово обирався народним депутатом від «партії регіонів», продовжував постачати двигуни та інші запчастини до російських ударних вертольотів

Опубликовано 24.10.2022 | 09:46

Як ми раніше повідомляли, був затриманий В’ячеслав Богуслаєв президент заводу «Мотор Січ» та начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності. Їх звинувачують у постачанні через треті країни українських авіадвигунів для російської штурмової авіації, яку вони використовували для повномасштабного вторгнення в Україну. 

СБУ оприлюднила аудіозаписи телефонних розмов Богуслаєва, що підтверджують його співробітництво з ворогом. Він продовжив співпрацювати з росією навіть після 24 лютого 2022 року. Підозрюваний виправдовував напад росії, розмірковував про «нацистів» в Україні. Щобільше, висловлював надію, що путін не зупинить наступ своїх військ.
 
Згідно оприлюднених розмов співпрацює керівництво «Мотор Січі»з росією давно. Ще до початку повномасштабного вторгнення Богуслаєв намагався якнайшвидше підписати великий контракт.
Коли у березні випущена росіянами ракета «Іскандер» впала на території заводу, Богуслаєв відповів: «Мы без всякой злобы к этому относимся. Все понимаем». Президент заводу у телефонній розмові казав, що готовий поставляти авіадвигуни до росії у будь-якій кількості.
 
 
 

Останні новини
Схожі новини