Винесли вирок власниці нелегального дитсадочка у Запоріжжі, де загинула однорічна дитина

Олеся Гак померла ще у травні 2020 року

Опубликовано 31.05.2022 | 08:40

27 травня Шевченківський районний суд виніс вирок 53-річній Ірині Сухановій, яку обвинувачують у смерті однорічної Олесі Гак. Про це повідомляє пресслужба Феміди.
Ірину визнали винною за ч. 3 ст. 135 КК України — завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані й позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство.
Суд присяжних, більшістю голосів, виніс максимальний вирок —  8 років в’язниці.

Нагадаємо, у запорізькій багатоповерхівці, Ірина Суханова організувала нелегальний дитячий садок у своїй квартирі. Оголошення про свої послуги вона розміщувала на сайтах в Інтернеті. Жодних дозвільних документів на дошкільний заклад у неї немає. 29 травня 2020 року приватному нелегальному дитячому садку померла однорічна Олеся Гак, яку мама годиною раніше привела вперше до квартирного саду. За фактом загибелі дитини поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 «Умисне вбивство малолітньої дитини» КК України.
Пізніше адвокат батьків опублікував у мережі частину відео, яке було зроблено того злощасного дня. Повний відеозапис показували у суді, у закритому режимі, але батьки дівчинки розповіли, що було на відео.
Справу розглядає суд присяжних у Шевченківському суді. На судовому засіданні також клопотали про відведення присяжних. Захисники обвинуваченої неодноразово просив змінити запобіжний захід підзахисної. Та всі два роки суд залишав Ірині запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Суд присяжних перейшов до стадії судового розгляду справи. 25 листопада адвокат потерпілих подав клопотання про стягнення з обвинуваченої моральної компенсації у розмірі 800 тис. грн на користь кожного з батьків Олесі.

Останні новини
Схожі новини