Вчителі-колаборанти почали втікати з окупованого Мелітополя

Довелось закрити дві школи через відсутність вчителів

Опубликовано 02.11.2022 | 10:39

фото тематичне

В тимчасово окупованому Мелітополі зачинилось дві школи. Про це повідомив міський голова Іван Федоров. Причини — не вистачає вчителів.
— Вчителі-колаборанти, які на початку погодились співпрацювати з загарбниками сьогодні втікають з тимчасово окупованого міста. Вони вже не хочуть сприяти ворогу в тому, щоб наражати на небезпеку наших дітей, — зазначив Федоров.
В школах перед початком уроків дітей вишукують в чергу й проводять обшук. І тільки після цього розпочинаються заняття. Під час уроків дітей не випускають з навчальних закладів. Батьків не впускають до шкіл. До речі, навчальні заклади «охороняють» озброєні чеченці.
Мер Мелітополя зазначив, що з понеділка в школах розпочались осінні канікули. Окупанти намагаються вивезти до Криму чи росії школярів під приводом відпочинку. Зазначимо, що з Енергодару та навколишніх сіл ніби-то на відпочинок загарбники вивезли до росії 300 дітей й досі не повернули. У батьків попросили передати теплі речі, бо їх діти там «затримуються» на невизначений термін.

Останні новини
Схожі новини