Мрия Запорожье

В запорожский художественный салон ворвался мужчина с требованием убрать репродукцию картины за 157,2 млн долларов

«В искусстве нет и не может быть ничего аморального …» — писал Роден.

В Художественный салон, что находится в городе Запорожье, ворвался мужчина с требованием убрать из окна репродукцию Амедео Модильяни “Лежащая обнаженную”.

— Аргумент просто поразил: “Потому что мои дети смотрят на это говно” (извините господа за прямой цитату). Окончил угрозой, что если еще раз увидит, то вернется и разорвет, — сообщают сотрудники салона.

Они также говорят, что подобный случай произошел впервые. Амедео Модильяни — всемирно признанный мастер, а за его “Лежащую обнаженную” в 2018 году на аукционе Sotheby’s заплатили 157,2 миллионов долларов.

По данному случаю сотрудники Художественного музея обратились в полицию.

 

 

Як у Запоріжжі боролися з порнографією… роботи Модільяні «В мистецтві немає і не може бути нічого аморального…» — писав Роден. Ми теж так щиро вважали, нібито надворі ХХІ століття, люди стали свідомішими, припининили спалювати та псувати книги й предмети мистецтва. Принаймні, ми в це щиро вірили, коли відкривали Художній салон — галерею-магазин. Ми були впевнені, що глядач приходить до культурного закладу, щоби побачити те, що за складністю сприйняття хоча б на пару щаблів вище за телевізор. Але на жаль, ми були занадто замріяними… Сьогодні стався випадок, для характеристики якого бракує слів. Невідомий чоловік увірвався до Художнього салону з вимогою прибрати з вікна репродукцію Амедео Модільяні «Лежачу оголену». Аргумент просто вразив: «Тому що мої діти дивляться на це гівно» (перепрошуємо шановне панство за пряму цитату). Закінчив погрозою, що якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве. З подібним дикунством ми зіткнулися вперше. Амедео Модільяні — це всесвітньо визнаний майстер, а за його «Лежачу оголену» в 2018 році на акціоні Sothebys заплатили 157,2 млн дол. І тепер дуже замислились, бо ця репродукція була частиною проєкту, який ми для вас задумали. То чи варто продовжувати? Звісно зафіксували звернення до поліції. На відео — затятий поборник моралі. Будемо дуже вдячні за допомогу в опізнанні. #artsalonzp #modiliani

A post shared by Художній салон (artsalonzp) on

Источник MV