В Запоріжжі загинув чоловік на робочому місці: його колезі вручили підозру

Чоловіку інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, яке спричинило загибель людини

Опубликовано 24.09.2022 | 12:01

Трагедія сталася 30 серпня. Повідомляється, що оператор виконував роботи з підвищеною небезпекою у цеху борошно-млинного виробництва міського товариства з обмеженою відповідальністю по вулиці Оріхівське шосе.
«Передбачаючи настання небезпечних наслідків, легковажно розраховуючи на їх відвернення та нехтуючи нормативними актами з охорони праці, чоловік здійснив запуск агрегатного вальцьового млина, призначеного для переробки зерна в борошно. Внаслідок, іншому працівнику виробництва було заподіяно смертельні травми», — повідомляють у Нацполіції.
Експертизи призначені судом встановили причинно-наслідковий зв’язок між діяннями фігуранта та смертю постраждалого. Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою» КК України. Йому загрожує до 5 років умовно, чи до 8 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Останні новини
Схожі новини