В сторону Запоріжжя окупанти продовжують звозити військову техніку (ФОТО)

Рух колон знов був помічений у тимчасово окупованому Мелітополі

Опубликовано 15.07.2022 | 21:11

Через тимчасово окупований Мелітополь в сторону Запоріжжя рашисти продовжують стягувати військову техніку. Місцеві мешканці в черговий раз спостерігають передислокацію та рух колон, передає «РІА Мелітополь».
Так, мешканці Мелітополя знову фіксують рух колон ворожої техніки з зенітними установками – понад сорока одиниць. Очевидці публікують в мережі відповідні фото. До речі, аналогічна ситуація спостерігається також в Токмаку.

Нагадаємо, спочатку  величезну колону техніки, яка рухалась в сторону Херсона, помітили в Мелітополі у вівторок, 12 липня. Наступного дня також із Мелітополя в сторону Херсона рухались декілька автомобілів з особовим складом рашистів, а також тягач, який віз самохідну артилерійську установку.
А от у четвер, 14 липня, мелітопольці спостерігали за рухом військової техніки тільки вже з іншими позначками. Так, через смт Приазовське та Мелітополь пройшли десятки одиниць техніки росармії. В основному, це були самохідні артилерійські установки та бойові машини піхоти.
Крім того, на машинах мешканці Мелітополя помітили знаки «V» и  «O». Це означає, що вони належать збройним силам білорусі та морській піхоті рф.

Ймовірно, що ЗСУ створили рашистам проблеми, тому вони й перекидають в Херсонському та Запорізькому напрямках частину своїх військ, щоб зміцнити позиції.

Останні новини
Схожі новини