В середньому просять 50 тисяч: в окупованому місті на Запоріжжі рашисти викрадають людей заради викупу

У Мелітополі окупанти викрадають людей та вимагають гроші

Опубликовано 27.06.2022 | 17:05

Раніше ми писали, що російські загарбники масово викрадають чоловіків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Зараз у полоні окупантів знаходяться сотні мешканців Мелітополя.
Як повідомляє місцеве видання «РІА Мелітополь», в основному окупанти викрадають людей з метою викупу. В середньому сума за повернення людини рівна 50 тисячам гривень.
Крім того, у полоні людей катують за допомогою струму, б’ють, тримають тижнями, а інколи й місяцями, у заточенні. Якщо раніше у полон потрапляли тільки чоловіки, то зараз викрадають і жінок та дітей.
Окупанти розділяють полонених на так званих «політичних» в’язнів – це місцеві мешканці, з яких під тиском вимагають зізнатись у протиправній діяльності, та на таких, на яких можна «заробити гроші».
За попередніми даними, стандартна ціна за звільнення викраденої людини – 50 тисяч гривень. Ці гроші вимагають від самих полонених або їх родичів. У разі несплати окупанти заявляють, що будуть довго тримати у полоні.
Працюють окупанти так: «народна поліція» звозить всіх викрадених людей до комендатури. У ізоляторі полонених можуть катувати струмом – до пальців рук приставляють дроти.

Останні новини
Схожі новини