В окупованому місті на Запоріжжі загарбники продають пінопластове сидіння для унітаза (ФОТО)

«Які продукти, такі й унітази» — пишуть у коментарях місцеві жителі

Опубликовано 20.06.2022 | 21:13

Після окупації Бердянську загарбники з колаборантами захопили місцеві магазини й почали завозити туди товар з росії. Так, незвичний товар люди помітили у колишньому «АТБ», який окупанти привласнили й перейменували у «Мера». Місцеві мешканці в шоку від такого сміховинного товару.
А вся річ у тому, що продають пінопластове сидіння для унітаза, причому за 112 грн. Світлини цього «сучасного» товару опублікував місцевий паблік.

В коментарях люди не стримували емоцій. Деякі зауважують, що раніше на цьому прилавку лежали іграшки для дітей, а тепер це.
«А раньше в атб, на том месте лежали всякие игрушки, краски, бытовые штучки. Мы зашли и дети попросили игрушки посмотреть, а не тут то было», «Ні@@@ собі технології!?», «Ахахаха, да да соседка рассказывала про это-самое необходимое, в «мире»(наше АТБ, на спорткомплексе), в шоке», «Ем…. Ясно, дякую, прощавайте», «Підвезли 19 сторіччя — з горщиками», «вони просто не звикли до нормальних туалетів», «Які продукти, такі й унітази» — пишуть у коментарях люди.

Останні новини
Схожі новини