В окупованому місті на Запоріжжі рашисти повністю глушать зв‘язок: люди знаходяться в інформаційній блокаді

Рашисти постійно глушать український зв’язок, через що місцеві мешканці вимушені «ловити» інтернет у різні способи

Опубликовано 15.06.2022 | 21:32

В тимчасово окупованому Мелітополі вже майже три тижні не працює зв‘язок від українських операторів. Рашисти навмисно глушать сигнали, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, ще у травні в Мелітополі в продажу з’явились сім-карти російського оператора. Окупанти створили ажіотаж на продажу цих карток, влаштувавши місцевим мешканцям інформаційну блокаду, тобто вони почали глушити український зв’язок.
Крім того,  рашисти активно розповсюджували у мережі фейкову інформацію про те, що з  червня в Мелітополі та інших окупованих населених пунктах Запорізької області перестануть працювати українські мобільні оператори.
Як зазначають мелітопольці, які вже придбали російські сім-карти, якість їхнього зв’язку залишає бажати кращого. Додзвонитися на український номер або зв’язатися через месенджер – нереально. Для того, щоб увійти до соцмереж, потрібно виїхати до центру міста, аби «зловити» нормальний зв’язок.
Буквально на минулому тижні мелітопольці ще могли хоча б ненадовго «зловити» український зв’язок. Зокрема, на верхніх поверхах багатоповерхівок у всіх районах міста, а також в Приазовському районі. Однак з 10 червня рашисти повністю заглушили всі сигнали.
«Російський зв’язок… Ви не уявляєте, наскільки він огидний. Додзвонюєшся нормально з третього разу. Колись проривається інтернет», – розповіла мешканка Мелітополя.

Останні новини
Схожі новини