В окупованому місті на Запоріжжі рашисти планують відвезти місцевих дітей до Криму: з’явились нові подробиці

Вже стало відомо, хто саме може потрапити до анексованого Криму

Опубликовано 07.07.2022 | 12:35

Як ми вже повідомляли, в тимчасово окупованому Мелітополі рашисти збираються відвезти місцевих дітей до «Артеку». Вже відомо, хто саме може потрапити до Криму, про це передає «РІА Мелітополь».
Так, місцевий гауляйтер галина данильченко заявила, що мелітопольські діти повинні цього року поїхати на відпочинок до анексованого Криму. Також вона додала, що влада Криму вже виділила 50 путівок для них.
Наразі відомо, що окупаційна влада вирішила заохотити своїх посібників, тому запропонували оздоровити дітей на Чорному морі поліцейським, які перейшли на бік рф. Однак дружини їхні відправляти дітей на курорт не бажають, вони вважають, що це надто небезпечно.
Крім того, нещодавно, в червні, в дитячому таборі «Артек» був зафіксований спалах коронавірусу. Всіх дітей, а також декількох співробітників, які були заражені, госпіталізували. При чому, після цього випадку табір продовжив працювати у звичайному режимі.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Запоріжжі загарбники погрожують відбирати дітей й відправляти їх до російских інтернатів. Детальніше — за посиланням.

Останні новини
Схожі новини