В окупованому місті на Запоріжжі рашисти напали на людей, які намагались «зловити інтернет» та розбили їхні телефони

Рашисти постійно глушать український зв’язок, через що місцеві мешканці вимушені «ловити» інтернет у різні способи

Опубликовано 04.06.2022 | 22:39

В тимчасово окупованому Мелітополі рашисти напали на місцевих мешканців, які намагались «зловити інтернет» та розбили їхні телефони. Ситуація сталась днями, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Мелітополі в продажу з’явились сім-карти російського оператора. Окупанти створили ажіотаж на продажу цих карток, влаштувавши місцевим мешканцям інформаційну блокаду, тобто вони почали глушити український зв’язок.
Як зазначають мелітопольці, які вже придбали російські сім-карти, якість їхнього зв’язку залишає бажати кращого. Додзвонитися на український номер або зв’язатися через месенджер – нереально. Для того, щоб увійти до соцмереж, потрібно виїхати до центру міста, аби «зловити» нормальний зв’язок.
Однак мелітопольці знайшли вихід з цієї ситуації: потрібно підключитись до інших операторів в рамках національного роумінгу та знайти місце, де буде «ловити інтернет».
Та як з’ясувалось, це може бути небезпечно. Так, днями на одній з локацій російські військові підійшли до місцевих мешканців, які розмовляли по телефону, почали забирати їх та розбивати об землю. В результаті, всі люди розбіглись.
Як стало відомо, окупанти хочуть провести з Криму до Мелітополя свою лінію інтернету та ввести свої мережі. А враховуючи те, що в рф працює не всесвітня мережа, а заблокований інтернет, внутрішня мережа, мешканці Мелітополя будуть знаходитись в інформаційній блокаді.

Останні новини
Схожі новини