В окупованому місті на Запоріжжі продають «золоті» сім-карти російського оператора

Рашисти постійно глушать український зв’язок, через що місцеві мешканці вимушені купувати російські сім-карти

Опубликовано 01.06.2022 | 17:28

В тимчасово окупованому Мелітополі місцеві мешканці вже другий день знаходяться в інформаційній блокаді. Окупанти постійно глушать зв’язок, тому мелітопольцям доводиться купувати російські сім-карти, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, раніше ми писали, що рашисти активно розповсюджують у мережі фейкову інформацію про те, що з 1 червня в Мелітополі та інших окупованих населених пунктах Запорізької області перестануть працювати українські мобільні оператори. Однак, це не так.
Зараз у Мелітополі працюють два пункти продажу російських сім-карт, біля кожного з них вишуковуються величезні черги – до 2000 людей. При чому, ці черги потрібно вистояти лише для того, щоб тільки записатися на придбання сім-карти.
Через те, що мелітопольці просто вимушені спілкуватися через російського оператора, у місті виник справжній ажіотаж. Зокрема, в мережі вже з’явились об’яви про перепродаж російських сім-карт. Однак ціна на них просто «золота». Спочатку офіційно вони коштували 75 грн., потім – 100 грн., а перекупи взагалі просять за них 1000 грн. Також вони зазначають, що карти «чисті», тобто придбані на «ліві» паспорти.

Останні новини
Схожі новини