В окупованому місті на Запоріжжі гастролер з волгограду шукає пусті квартири місцевих мешканців (ФОТО)

Він шукає у багатоповерхових будинках пусті квартири, власники яких евакуювалися

Опубликовано 14.07.2022 | 19:36

В тимчасово окупованому Мелітополі гастролер із волгограду шукає у багатоповерхових будинках пусті квартири. Не виключено, що він працює на російські спецслужби, передає «РІА Мелітополь».
Нагадаємо, як ми повідомляли раніше, ще у червні в тимчасово окуповані Мелітополь, Бердянськ та Енергодар почали прибувати якути, буряти та інші народності, які раніше проживали на далекому сході росії у бараках.
В Мелітополі вони ходять по багатоповерхових будинках та шукають пусті квартири. Потім вони планують селити свої родини у квартири українців.
Деякі рашисти, щоб заселитися у будинки місцевих мешканців, ламають двері. До того ж, окупанти займають тільки кращі будинки, власники яких покинули тимчасово окуповані населені пункти.
Однак не всі рашисти вміють відкривати будь-які замки, тому шукають зломщиків у місцевих чатах. В оголошеннях вказують, що це сам власник квартири, який просто загубив ключі.
Одним з таких мисливців на чужі квартири виявився руслан петров з волгограду. В його профілі зазначена інформація, що він родом з росії. Не виключено, що він працює на російські спецслужби, виконуючи всю чорнову роботу.

Останні новини
Схожі новини