В окупованих містах на Запоріжжі люди стоять в чергах за паспортами рф: подробиці (ФОТО)

Така ситуація спостерігається в тимчасово окупованих Мелітополі та Бердянську

Опубликовано 20.06.2022 | 22:35

В тимчасово окупованому Мелітополі рашисти штучно створюють черги за паспортами рф. Аналогічна ситуація також спостерігається і в Бердянську.
За даними видання «РІА Мелітополь», величезні черги сьогодні спостерігаються біля місцевого ЦНАПу. Причина черг така: напередодні старші багатоповерхівок запустили інформацію про те, що з 1 липня в місті запрацює пенсійний фонд і можна буде оформити пенсію. Однак, отримати її начебто зможуть тільки пенсіонери, які мають російський паспорт.
Коли біля Мелітопольського ЦНАПу зібрались сотні містян, коллаборанти почали фотографувати потрібну для себе картинку. Примітно, що в цей день до Мелітополя приїхали представники рф.

У Бердянську також можна спостерігати штучні черги у ЦНАПах. Однак, там для створення потрібної «картинки», всіх, хто стоїть на обліку у військовій комендатурі, примусово відправляють у черги перед пунктами для фотографування. Тих, хто відмовляється це робити, відправляють на суспільні роботи.
Варто відзначити, що у російських паспортах немає, навіть, прописки. Такий факт є доказом того, що вони не мають ніякої сили.

Останні новини
Схожі новини