В Кирилівці колаборантка обклала даниною підприємців: розцінки

У селищі ходять чутки, що Уманець скоро покине це місце. У всякому разі, це місце вже пропонують одному місцевому колаборанту.

Опубликовано 12.06.2022 | 21:23

Колаборантка курортної Кирилівки — Катерина Уманець вимагає аби люди, які торгують сільськогосподарською продукцією платили їй готівкою 59 грн щодня. Так би мовити, запровадила «містові». Про це повідомляє мелітопольське ЗМІ, з посиланням на місцевих жителів. До окупації, люди могли безкоштовно торгувати на сільгоспрядах.
Крім того, у сільраді колаборанти зібрали підприємців й повідомили, що тепер вони щомісяця мають платити по тисячі гривень. На запитання підприємців: «Ким підписано розпорядження?» їм відповіли: «Підпис ставив “ваш голова” Уманець. Люди сказали, що їхня голова – це Малєєв і платити відмовилися. Тоді їх почали умовляти платити хоча б по 800 гривень», – розповів один із підприємців.
Також у селищі ходять чутки, що Уманець скоро покине це місце. У всякому разі, це місце вже пропонують одному місцевому колаборанту.
Нагадаємо, в окупованій Кирилівці зламують будинки людей, які виїхали й живуть там. Причому обирають найкращі будинки у центрі селища.

Останні новини
Схожі новини