В Енергодарі окупанти масово викрадають людей й грабують квартири, — мер міста

Зазвичай масове грабування квартир буває перед ротацією

Опубликовано 26.06.2022 | 11:59

В Енергодарі російські окупаційні війська масово викрадають людей. Містян викрадають аби потім вимагати гроші за їх звільнення. Про це в етері «Еспресо» розповів міський голова Енергодару Дмитро Орлов.
«Серед бюджетників та комунальників є масові викрадення керівного складу, — зазначив Орлов. — Працівники комунальної та бюджетної сфер отримали зарплату за цей місяць у гривні й продовжують працювати відповідно до законів України. Важко представникам цих підприємств, бо на них йде великий тиск окупантів».
Крім того, окупанти грабують квартири й будинки. Такі дії загарбників посилюють панічні настрої й містяни. В тому числі працівників ЗАЕС. Люди масово виїжджають з міста залишаючи все майно.
«Окупанти вже вскрили близько десяти квартир, окрім моєї, також моїх колег та знайомих, виносять побутову техніку, фотографують щось там. Вони просто виламують двері, все трощать у квартирі та те, що їм до вподоби, виносять», — говорить Орлов.
Дмитро Орлов зауважив, що зазвичай пограбування відбуваються перед ротацією російських військових, потім приходить нова зміна і через тиждень-другий повторюється все те ж саме. Зрозуміло, що окупантів цікавить виключно матеріальна складова.

Останні новини
Схожі новини