В Азовському морі через ворожі дії окупантів постраждав рідкісний вид риби (ФОТО)

Відповідне фото було опубліковане у мережі

Опубликовано 06.06.2022 | 18:19

В Азовському морі через ворожі дії окупантів постраждав рідкісний вид риби. Про це повідомив директор Приазовського Національного природного парку Дмитро Воловик.
Повідомляється, що через мінування Азовського моря, був зафіксований факт масової загибелі Жовтої тригли.
«Нажаль, в День охорони довкілля привітати немає з чим… За всю історію Приазовського Національного природного парку не було жодного випадку фіксації ганебного факту загибелі Жовтої тригли в Азовському морі. Орки і тут перевершили самі себе. Маю надію, що дуже скоро ОРКИ як ІНВАЗІЙНИЙ вид нашої екосистеми зникнуть з нашої території. Слава Україні!!!!» — написав Дмитро Воловик.

Для довідки: Жовта тригла, або як ще називають цю рибу – Морський півень жовтий, є рідкісним видом риби. В Україні мешкає в Чорному та Азовському морях. Має малу чисельність, причини: забруднення води, надмірний вилов. Зазвичай тримається на глибині до 100 м поблизу дна малими зграями.
Найбільша довжина тіла до 70 см, маса — до 5 кг. Забарвлення дуже різноманітне. Голова цілком покрита злитими кістками, почасти шипуватими. На задній частині голови кілька шипів. Плодючість самки завдовжки 56,5 см становить близько 14 тис. ікринок.
Джерело: РІА Мелітополь

Останні новини
Схожі новини