«Уявили з себе Сталіна»: за порушення рашисти хочуть депортувати людей з окупованих територій на Запоріжжі

Багато пунктів та формулювання цього указу прямо повідомляють, що ці нелюдські заходи вживаються напередодні проведення так званого «референдуму».

Опубликовано 17.07.2022 | 11:05

Псевдогубернатор євген балицький видав «наказ», згідно з яким за порушення людей будуть депортувати за межі Запорізької області. Як розповів просійським ЗМІ колаборант євген балицький, що проукраїнських активістів планують «виселяти» на підконтрольну Україні територію. Навіть оприлюднили перелік «порушень» (доскрольте вниз аби прочитати). Рішення про депортацію прийматиметься за 24 години військовою комендатурою. 
«Ми просто будемо таких людей виселяти за стрічку. Привозимо до Василівки, де у нас здійснюється пропуск з Україною, видаємо паспорт – і в один кінець. … У нашому мирному життю заважати ніхто не буде. І такі приклади у нас уже є, ми скоро про це говоритимемо», — каже колаборант.
Крім того, зрадник підписав указ «про посилення заходів антитерористичного характеру». Тобто, людей які не повідомили про злочин, який готується, або знала про те, що її сусід, родич, знайомий займається «екстремістською» діяльністю, навіть в мережі, й не повідомили про це рашиській міліції — прирівнюються до тих, хто вчиняє цей злочин. Також, члени сім’ї та інші люди, які знали, брали участь, й не доповідали ситуацію до правоохоронних органів, виселятимуться з території.
Мер Мелітополя Іван Федоров прокоментував це «наказ» згідно з яким, з окупованих територій Запорізької області депортуватимуть людей за українську символіку, за думки про українську символіку й за не проросійську позицію.
«Ми чітко розуміємо, що це означає: всі ті, хто матимуть проукраїнську позицію, начебто, мають бути депортовані з тимчасово окупованих територій. Моя чітка думка про те, що ось ця псевдовлада уявила з себе Сталіна і хочуть повторити сценарій 1944 року – депортації кримських татар з Криму. Так ось, історія вже все показала, що перспектива Сталіна була дуже погана і депортація погано закінчилася — усі повернулися на своє місце. Тому я впевнений, що цього не станеться. І до того, як рашисти робитимуть псевдодепортації, ми точно повернемося до свого, хоч сьогодні й тимчасово окупованого, міста», — зазначив Федоров.
 
За що загарбники можуть депортувати — повний перелік:

Останні новини
Схожі новини