Мрия Запорожье

У Запорізькій області схопили нахабних браконьєрів

Одразу два випадки незаконного вилову водних живих ресурсів припинили прикордонники відділу «Приазовськ» неподалік населеного пункту Степанівка Перша, що у Запорізькій області. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Так, учора у ході реалізації інформації від оперативних співробітників Азово-Чорноморського регіонального управління військовослужбовці Бердянського загону виявили двох місцевих жителів, які перебували біля узбережжя із забороненими знаряддями лову. Під час огляду прикордонники встановили, що рибалки наловили та вже перенесли в автомобіль понад 150 штук риби різних порід.

Згодом, також поблизу населеного пункту Степанівка Перша, охоронці кордону виявили ще одного рибалку, який вже за допомогою маломірного плавзасобу та заборонених знарядь наловив понад 250 штук риби різних порід.

Вилучену рибу, знаряддя лову та маломірний плавзасіб прикордонники встановленим порядком передали представникам Національної поліції із послідуючим направленням повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Загальна сума збитку державі склала близько 280 тисяч гривень.

У Запорізькій області схопили нахабних браконьєрів