У Запорізькій області склали попередній план з деокупації територій: подробиці

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації

Опубликовано 15.06.2022 | 17:44

На Запоріжжі після звільнення територій від окупантів необхідно провести ряд важливих заходів. Про наявну ситуацію в тимчасово окупованих населених пунктах розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Зокрема, в першу чергу необхідно гарантувати безпеку для місцевих мешканців. Далі необхідно розмінувати всі території та дороги, прибрати всі завали й руйнування, знищити всі виявлені вибухонебезпечні предмети та ін.
Під час деокупації населених пунктів обов’язково на цих територіях повинен бути організований транспорт для перевезення людей, повинні працювати медики, а також забезпечити людей питною водою, продуктами харчування та засобами особистої гігієни.
Одразу після звільнення аварійно-ремонтні бригади повинні приступити до відновлення житлових  будинків та об’єктів соціальної інфраструктури. Також необхідним кроком є відновлення зв’язку.
Важливо зафіксувати всі злочини та руйнування від ворожих обстрілів, щоб рф компенсувала нашій області та країні всі збитки зі своїх арештованих активів. Також потрібно знищити всю терористичну символіку та перейменувати всі вулиці, назви яких пов’язані з історією рф.

Останні новини
Схожі новини