У Запорізькій області людей закликають евакуюватися з гарячих точок (ВІДЕО)

Відповідне відео було опубліковане в мережі

Опубликовано 31.05.2022 | 16:30

Ілюстративне фото

У Запорізькій області російські окупанти продовжують проводити масовані артилерійські обстріли по населеним пунктам, руйнувань зазнають житлові будинки, також постійно з’являється інформація про поранених серед мирного населення.
У зв’язку з ситуацією, що склалася, в Запорізькій обласній військовій адміністрації закликають жителів області евакуюватися з населених пунктів, які знаходяться на лінії зіткнення.
Наразі рашисти намагаються наступати на східні громади регіону. Минулої ночі вони обстріляли смт Комишуваха та ще декілька населених пунктів у Оріхівському районі. Також обстрілів зазнали Оріхів та Гуляйполе.
Зокрема, вже є населені пункти, з яких виїхало по 80% населення. Є такі люди, які на час загострення виїжджають, а потім вертаються, а є такі, яких доводиться вмовляти досить довго. Особливо увагу треба звернути на евакуацію жінок, дітей та літніх людей.
В основному, мешканцям Запорізької області пропонують тимчасово виїхати на територію центральної та західної України, де їм нададуть усе необхідне для комфортного життя.
Щодня наш оласний центр зустрічає великий потік людей на автомобілях. Наприклад, вчора 680 людей перетнуло лінію зіткнення.
Однак регулярно рашисти ускладнюють евакуацію: тримають сотні автомобілів по декалька діб на блокпосту біля Василівки, глушать зв’язок, щоб люди не могли ні до кого додзвонитися. Тим самим, вони використовують наших людей, як живий щит.
Детальніше на відео:

Останні новини
Схожі новини