У Запорізькій області через обстріли рашистів десятки тисяч людей залишились без електроенергії, газу та води

Спеціалісти намагаються проводити відновлювальні роботи у перервах між обстрілами

Опубликовано 30.05.2022 | 18:14

На Запоріжжі спеціалісти намагаються відновити комунальні мережі у перервах між обстрілами рашистів. Про стан комунікаційних мереж в області розповіли в прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.
Станом на понеділок, 30 травня, без електропостачання знаходяться 21 518 людей у 73 населених пунктах області.
За минулу добу спеціалісти «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання близько 4 тисячам родин – з них 1 861 будинок в Оріхівському районі, 1 100 будинків у Василівському районі, 849 будинків у Пологах та 139 будинків у Більмацькому районі.
Крім того, повідомляється, що через нічні обстрілі пошкоджень зазнав трансформатор в одній з комплектних трансформаторних підстанцій Пологівського районного відділення, знеструмлений 1 споживач-юридична особа.
У Гуляйпільському районі через активні бойові дії та недопуск з боку російських військових наші спеціалісти поки що не можуть проводити відновлювальні роботи.
Також станом на сьогодні по області без газопостачання знаходиться 75 918 абонентів у 94 населених пунктах. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.
Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.
Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.
Щодня продовжуються обстріли міст Гуляйполе та Оріхів, які призводять до руйнувань житлових будинків та інфраструктури. Кількість постраждалих на сьогодні будинків та ступінь завданих пошкоджень уточнюються.

Останні новини
Схожі новини