У Запоріжжі з перевізниками, які пішли на шантаж, розірвуть угоду

У міськраді також пригрозили, що якщо подібний шантаж повториться, то вони передадуть транспорт саботуючих перевізників на потреби наших воїнів

Опубликовано 21.05.2022 | 09:13

тематичне фото

Зранку в п’ятницю, 20 травня, у місті спостерігався транспортний колапс. Люди по 40 хвилин очікували маршруток.
«Деякі маршрутчики не стали чекати, поки питання буде врегульоване, і вирішили вдатися до шантажу», — так зранку прокоментував подію секретар міськраді Анатолій Куртєв.
Увечорі стало відомо, що на маршрут не вийшло 58 маршруток. Саботаж роботи влаштували — №№1, 11, 80, 81, 85, 20, 9, 5, 5а, 37, 46.
«Ми розуміємо, що це була повністю зрежисована акція. Нам відомо, що ще два підприємства-перевізники напередодні отримували погрози, а невідомі особи намагалися заблокувати їхню роботу. …  Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку вже отримало доручення підготувати документи на розірвання контрактів з товариствами «Альянс-Авто», «Юністар-Авто», «Запорізькі автомобільні лінії» та «Профтаксі-1»», — йдеться у повідомленні.
У міськраді також пригрозили, що якщо подібний шантаж повториться, то вони передадуть транспорт саботуючих перевізників на потреби наших воїнів.

Останні новини
Схожі новини