У Запоріжжі проводять рейди по місцям торгівлі: чи будуть ганяти бабусь та дачників

Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької міської ради

Опубликовано 17.07.2022 | 14:37

У Запоріжжі продовжують вести боротьбу зі стихійною торгівлею. Подробиці розповіли в прес-службі Запорізької міської ради.
Повідомляється, що ніхто не буде ганяти дачників та бабусь, які продають невелику кількість овочів та фруктів зі свого городу. В основному, боротьба ведеться з оптовиками, які реалізують свій товар на стихійних ринках і не сплачують у міський бюджет податки.
Примітно, що всі стихійні ринки влаштовують неподалік від узаконених ринків. Вони шкодять благоустрою міста, а також можуть нести для містян загрозу у разі отруєння недоброякісною продукцією.
Наразі у Запоріжжі нараховано близько  шестидесяти постійних місць скупчень несанкціонованої торгівлі. Для боротьби з ними вже створено мобільні робочі групи.
Інспектори щодня проводять рейди-перевірки в місцях стихійної торгівлі та складають на порушників протоколи. Потім ці справи передаються до суду і особи, які визнаються винними, притягуються до відповідальності.
Звісно, що ніхто не буде забирати у продавців кусок хліба. Тож міська влада проводить роботу з керівниками ринків, щоб вони допомогли сільгоспвиробникам розміщувати свої ятки на території ринків, а також мали пільги по сплаті послуг.
Станом на сьогодні вільними є більше тринадцяти тисяч торгівельних місць. Для продавців на міських ринках виділено 407 пільгових місць для того, щоб люди могли там продавати овочі, фрукти та ягоди, вирощені на власних дачних і присадибних ділянках.

Останні новини
Схожі новини