У Запоріжжі продовжують відновлювати зруйновані внаслідок ракетного обстрілу будинки: що вже зроблено (ФОТО)

Відповідні фото були опубліковані у мережі

Опубликовано 04.06.2022 | 21:44

У Запоріжжі продовжують відновлювати будинки, зруйновані внаслідок ракетного обстрілу. Про хід робіт розповіли в прес-службі Запорізької міської ради.
Нагадаємо, близько 5 години ранку 25 травня російські війська запустили чотири крилаті ракети по Запоріжжю. В результаті, через атаки ворога були пошкоджені більше 100 будинків та 1 ТРЦ. За попередньою інформацією, внаслідок подій поранено трьох людей, одна жінка загинула.
Наразі в Олександрівському районі комунальники продовжують ремонтувати шиферну покрівлю одного з будинків, розташованого на проспекті Соборному. Ще в трьох будинках фахівці однієї з керуючих компаній закрили розбиті вікна плівкою.
Водночас продовжується відновлення будинків і у приватному секторі в Шевченківському районі. Рятувальники «Кобри» сьогодні розбирали зруйнований гараж. Також вони допомагали ремонтувати дах одного з будинків.
Комунальники почали вже завозити будівельні матеріали. Всі пошкоджені дахи вже розібрали. А після розбору завалів триває вивезення сміття. Наприклад, тільки за сьогоднішній день на вулиці Фонтанній комунальники вивезли понад 24 тони брухту.
Роботи з відновлення тривають і надалі.

Останні новини
Схожі новини