У Запоріжжі продовжують відновлювати постраждалі внаслідок ракетного удару будинки: що вже зроблено (ФОТО)

Відповідні фото були опубліковані у мережі

Опубликовано 28.05.2022 | 17:36

У Запоріжжі продовжують відновлювати пошкоджені внаслідок ракетного удару будинки. Що наразі зроблено, розповіли в прес-службі Запорізької міської ради.
Нагадаємо, близько 5 години ранку 25 травня російські війська запустили чотири крилаті ракети по Запоріжжю. В результаті, через атаки ворога були пошкоджені більше 100 будинків та 1 ТРЦ. За попередньою інформацією, внаслідок подій поранено трьох людей, одна жінка загинула.
Сьогодні, 28 травня, комунальники з «Запоріжремсервісу» продовжують ремонтувати будинки, пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.
В одному з багатоквартирних будинків зараз відновлюють покрівлю. Для цих робіт задіяні 12 робітників та 3 одиниці техніки. Вже відремонтовано 50% пошкодженого даху.
В іншому багатоквартирному будинку комунальники продовжують закривати пошкоджені віконні отвори фанерою та плитами OSB, виконують скління. Роботи вже проведені на площі 265 квадратних метрів. Тут постійно працюють сім робітників.
Також триває ліквідація наслідків обстрілу у приватному секторі Запоріжжя. У відновлювальних роботах задіяні усі комунальні служби, а також небайдужі містяни та волонтери.

 

Останні новини
Схожі новини