У Запоріжжі прикрили два нелегальних бізнеси: один них працював під виглядом «салону-магазину» (ФОТО)

В Олександрівському районі міста співробітники поліції відділу № 2 Запорізького РУП викрили незаконні заклади, в яких відвідувачі отримували послуги з доступу до азартних ігор

Опубликовано 12.09.2022 | 19:14

В одному з приміщень по вул. Поштовій, на підставі зібрали матеріали й рішення суду, був проведений обшук. В ході обшуку дільничні офіцери, оперативники та слідчі вилучили речові докази незаконної діяльності: 17 одиниць гральної техніки, системні блоки, монітори, мобільні, документацію, чеки та кошти. 
Предыдущий
1 из 4
Следующий

Під час проведення подальших слідчих дій, на тій же вулиці був виявлений ще один нелегальний гральний заклад, розташований у нежитловому приміщенні під прикриттям салону-магазину. Під час слідчих дій було вилучено 10 системних блоків, флеш накопичувачі, чорнові записи та грошові кошти. Крім того, коли туди завітали правоохоронці там були відвідувачі-гравці. Відвідувачів зали притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 181 «Азартні ігри» КУпАП.
Предыдущий
1 из 3
Следующий

Усе вилучене обладнання відправили на експертне дослідження. Триває розслідування за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України триває. Наразі вживаються необхідні заходи щодо накладення арешту на тимчасово вилучене майно.

Останні новини
Схожі новини