У Запоріжжі порушник втік від правоохоронців, поки вони складали протокол: подробиці

Інспектори склали на керманича два протоколи за «Повторно протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння» й винесли дві постанови за «Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами» та протокол за «Невиконання водіями вимог про зупинку» КУпАП

Опубликовано 23.09.2022 | 07:14

Опівночі 22 вересня на вул. Лермонтова патрульні зупинили порушника комендантської години. За кермом «Opel Astra» був 29-річний п’яний водій. В його крові було виявлено 0,93 проміле алкоголю. Крім того, з’ясувалось що керманича побавили права керування за аналогічне правопорушення. Поки патрульні складали протокол, порушник сів в авто й різко почав рух. На вимогу патрульних зупинитися, звукові сигнали та проблискові маячки не реагував.
В ході переслідування порушника вдалось зупинити. Від будь-яких пояснень чоловік відмовився. Чоловік повторно пройшов огляд на стан сп’яніння. Результат — 1,11 проміле. В результаті чоловік отримав три протоколи й дві постанови. Авто евакуювали на арештмайданчик.

Останні новини
Схожі новини