У Запоріжжі планують відновити багатоповерхівку, яка постраждала внаслідок ракетного удару: що відомо

Буинок будуть відновлювати

Опубликовано 23.11.2022 | 16:23

Ще один будинок, який постраждав внаслідок ракетного удару, планують відновити. Мова йде про п’ятиповерхівку на проспекті Соборному, куди 6 жовтня влучила російська ракета.
Згідно з офіційним висновком реконструкція будинку можлива. Проєктування будинку планують завершити на початку 2023 року.  Паралельно міськрада працює над визначенням джерел фінансування відновлювальних робіт. Це можуть бути кошти державного та міського бюджетів, а також міжнародних організацій.
Наразі, над частиною пошкоджених квартир комунальники «закривають» покрівлю. До деяких ділянок на цей час доступ відсутній. Опрацьовуються варіанти розв’язання даного питання.
Ще одне важливе питання — мешканці непридатних до проживання квартир отримують платіжки за комунальні послуги. Це питання будуть вирішувати на рівні міської влади. За словами в.о. мера Анатолія Куртєва, мешканці аварійних квартир поки можуть не платити за комунальні послуги. 
На сьогодні, мешканці непридатних для проживання квартир вже можуть отримати у райадміністрації акти комісійного обстеження пошкодженого майна. Це дозволить оформлювати статус ВПО й отримати виплати передбачені. 
Нагадаємо, міська влада зголосилась надати доступ до осель мешканцям аварійних квартир цього будинку.

Останні новини
Схожі новини